Demonstrační stolní digestoře LAMON typ DS 

FOTOGALERIE

Ke stažení: 

Katalog digestoře LAMON

AKČNÍ CENY DIGESTOŘÍ A BOXŮ LAMON!

Stolní demonstrační digestoře LAMON DS jsou vyrobené z  nekorodujícího a nehořlavého kompozitního panelu s požární odolností třídy reakce na oheň A2-s1, d0 dle EN13501-1. Tento kompozitní panel je hliníková sendvičová deska A2, složená ze dvou hliníkových plátů o tloušťce 0,7 a 0,5 mm a nehořlavého středu s třídou reakce na oheň A2 (hliník nebo minerální materiál). Kompozirní  panel je opatřen polyvinylidenfluoridovým (PVDF) nástřikem v barvě bílá RAL 9003 nebo stříbrná RAL 9006. Druhá strana má základní nástřik polyesteru (primer).  


DEMONSTRAČNÍ STOLNÍ DIGESTOŘ LAMON DS 12:


Vnější rozměry: dl. 1200, hl.600 mm, v. 900mm 
Rozměry digestoří je LAMON připraven upravit dle potřeby zákazníka.

Zadní a boční okna jsou z plného průhledného polykarbonátu PC nebo průhledného akrylátu AC (akrylové sklo - plexisklo). Strop je osazen přírubou pro napojení odtahu o průměru 160 nebo 200 mm. 

* bez předního zvedaného okna
* bez pracovní desky, kterou lze dodat dle potřeby zákazníka 
* bez LED svítidla
* bez ventilátoru, který lze s napojovací hadicí objednat s digestoří
* bez světelného a zvukového ALARMU, který lze objednat s digestoří      

Stolni_demonstracni_digestor_LAMON_SD_bez_predniho_okna

 

     Digestoře jsou určeny do prostředí bez nebezpečí výbuchu plynů, prachů a hořlavých par! Digestoře nejsou určeny pro práce s radioaktivními látkami a zvlášť nebezpečnými látkami. 
     Vhodnost digestoře a její výše uvedené výbavy pro prováděné práce v digestoři je nutno konzultovat s projektantem a bezpečnostním technikem. 

joomla template
Banner